Yayın için; Başlangıç Tarihi: 9 Ağustos 2018 Perşembe - Bitiş Tarihi: 18 Ekim 2018 Perşembe

17-18 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde Procolombia organizasyonunda, Kolombiya İş Konferansı düzenlenecektir.

Procolombia, Kolombiya'da uluslararası turizmi, yabancı yatırımı ve geleneksel olmayan ihracatları teşvik eden kuruluştur. 25’den fazla ülkede ticari temsilciliği ve ofisi bulunmaktadır. Procolombia İstanbul Temsilciliği, Kolombiyalı yatırımcılarla çeşitli ülkelerden gelecek olan alıcı ve yatırımcıları 17-18 Ekim 2018’de İstanbul’da bir araya getirmeyi planlamaktadır.

Tarımsal faaliyetler, kimyasallar ve yaşam bilimleri, üretim, endüstri 4.0 ve giysi ve aksesuarlar olmak üzere farklı sektörlerde faaliyet gösteren 300’den fazla Kolombiyalı iş insanının İstanbul’a gelmesi öngörülmektedir. Ağustos başı itibari ile yaklaşık 20 farklı ülkeden (Almanya, Fransa, Hindistan, Hollanda, Hong Kong, İspanya, İsrail, Japonya, Kore, Malezya, Polonya vb.) 50’ye yakın işletme bu etkinliğe katılmak üzere kayıt olmuştur.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak ve kaydınızı yaptırmak için tıklayınız. Sayfadaki “Registered Participants” sekmesinden katılan organizasyona katılacak Kolombiyalı ve diğer ülke işletmeleriyle ilgili özet bilgiye ulaşabilirsiniz.

İlgili KOBİ'lerimize duyurulur.