Yayın için; Başlangıç Tarihi: 27 Mayıs 2019 Pazartesi - Bitiş Tarihi: 30 Haziran 2019 Pazar

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme programı İnovaLİG’in bu sene altıncısını düzenliyor.

Her yıl ülkemizin inovasyon şampiyonlarını belirleyen İnovaLİG programı ile şirketler, hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarışmakta, hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı bulmaktadır. İnovaLİG sayesinde firmalarımız yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip ederek, orta ve uzun vadeli inovasyon vizyonlarını geliştirmektedirler.

İnovaLİG’e ilk yılı 460 firma, 2015 yılında 488 firma, 2016 yılında 761 firma, 2017 yılında 971 firma ve 2018 yılında 1.216 firma www.inovalig.com web sitesi üzerinden ön kayıt yaptırıp başvuruda bulunmuştur.

İnovaLİG şampiyonları her yıl ödüllerini, “Türkiye İnovasyon Haftası” kapsamında düzenlenen İnovaLİG Ödül Töreni’nde alıyor.

İnovaLİG 2018 şampiyonları, 5 farklı kategoride ödüllerini, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın teşrifleriyle 3-4 Mayıs 2019 tarihleri arasında, İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen “Türkiye İnovasyon Haftası” etkinliği kapsamında yapılan “İnovaLİG 2018 Ödül Töreni”nde aldılar. IMP3rove anketini tamamlayan firmalar dünyada 80 ülkeden 7.500 firmanın yer aldığı sistemdeki konumlarını kıyas analiz raporu ile ücretsiz olarak görme şansına sahip oldular. Bu firmalara İnovaLİG Üstün Başarı Sertifikaları gönderilmiştir.

İnovaLİG 2019’a Neden Başvurmalısınız?

  • 5 farklı kategoride ilk 3 firmaya Türkiye İnovasyon Haftası’nda ödül
  • 350 Euro bedelindeki kıyas analizi raporunu ücretsiz alma imkânı
  • TİM yayınları ve ilgili tüm sosyal medya platformlarında yer alma imkânı
  • Yıl boyunca gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası etkinliklerde temsil
  • İnovasyon odaklı yurt dışı heyet ve programlarda temsil 
  • Kıyas analizi raporunu tamamlayan tüm firmalara sertifika
  • Türkiye İnovasyon Haftası’nda şampiyon firmalara stant açma ve tanıtım yapma imkânı
  • Yıllar itibariyle hem sektör hem Dünya genelindeki konumunu takip edebilme ve firmanın inovasyon yetkinliklerini interaktif bir platformda geliştirme imkânı
  • İnovaLİG web sitesinde 5 farklı kategorideki finalist ve şampiyonların tanıtım bilgileri arasında yer alma imkânı
  • Yarışmamıza eğer varsa tüm iştirak şirketleri ile ayrı ayrı başvurursanız, firmalarınız arası kıyaslama analizi yapma imkânı 

İnovaLİG 2019’a www.inovalig.com adresinden ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Detay Bilgi İçin: info@inovalig.com

Telefon: 0212 454 0618

Kayıt İçin Son Başvuru Tarihi
30 Haziran 2019

Başvuru
Başvuru için lütfen " www.inovalig.com” linkine tıklayınız.