Yayın için; Başlangıç Tarihi: 2 Eylül 2019 Pazartesi - Bitiş Tarihi: 29 Eylül 2019 Pazar

İran Küçük Sanayi ve Endüstri Parkları Organizasyonu - ISIPO tarafından 30 Eylül - 03 Ekim 2019 tarihleri ??arasında Tahran Uluslararası Tahran Fuar Merkezi'nde (Tahran, İran) düzenlenecek olan “İran KOBİ Fuarı-2019”a (SMEIran2019) tüm işletmelerimiz davetlidir.

14 ülkenin katıldığı ve 25000'den fazla uzman tarafından ziyaret edilen geçen yılki ilk fuarın ardından bu yılki Fuarın sektörleri Agro bazlı ve gıda işleme, Elektrik, Elektronik ve Bilişim ürünleri, Plastik, Güneş enerjisi ekipmanları, Yenilenebilir ve Yeni Enerji, Kentsel Teknolojiler, Tekstil ve Giysiler, Kimya ve petrokimya endüstrisi, Metal endüstrisi, Selüloz olarak planlandı. Etkinlik ile şirketler arasında bağlantılar ve ağlar yaratmanın yanı sıra, ürün ve hizmetlerin sergilenmesi, B2B toplantıları, uluslararasılaşma ile bilgi ve fikir alışverişi amaçlanmaktadır.

Ülkemizden katılım sağlayacak firmalara aşağıdaki olanaklar ISIPO tarafından (ücretsiz olarak) sunulacaktır: 

  1. Stand alanı (12 m2); bir Masa, iki sandalye ve Elektrik bağlantısı.
  2. Bir işletmeden beş (5) gün boyunca iki katılımcı için ücretsiz konaklama (çift kişilik odada) (29 Eylül - 3 Ekim 2019 tarihleri ??arasında).
  3. Otelden fuara (sabahları) ve fuardan otele (akşamları) ulaşım
  4. Tahran'da İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı'ndan (IKA) fuar malzemelerinin sergi pavyonuna taşınması.

Not: Tahran'a uçak bileti, kaldıkları süre boyunca standların kurulumu / iç dekorasyonu ve kaldıkları süre boyunca diğer ilgili masraflar katılımcılar tarafından karşılanacaktır.

Katılımcıların en kısa zamanda kayıt olmak için www.smeiran.com web sitesini ziyaret etmeleri gerekmektedir. ISIPO'daki seçim komitesi tarafından onaylandıktan sonra, kayıtlar teyit edilecektir.

Fuar broşürüne ulaşmak için lütfen tıklayınız.