Yayın için; Başlangıç Tarihi: 14 Kasım 2013 Perşembe - Bitiş Tarihi: 10 Ekim 2013 Perşembe
KOSGEB
İŞ PLANI ÖDÜLÜ KAZANANLAR LİSTESİ
 
 
 
 
 
 
 
Sıra no
Üniversite adı
Eğitim-öğretim yılı
Kurul karar tarihi
Girişimci adı
Başarı derecesi
İlgili Müdürlük
1
Kırklareli Üniversitesi
2010-2011
7 Aralık 2011
Nurşen TİMUR
Birinci
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
2
Kırklareli Üniversitesi
2010-2011
7 Aralık 2011
Mehmet Emin KENANOĞLU
İkinci
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
3
Trakya Üniversitesi
2010-2011
7 Aralık 2011
Hilal YEL
Birinci
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
4
TOBB ETÜ
2010-2011
13 Şubat 2012
Gökhan ÖZER,
Aras Yiğit ÇAKMAK
Birinci
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
5
TOBB ETÜ
2010-2011
13 Şubat 2012
Begüm ÇELENKOĞLU,
Üzeyir Arda ENER,
Öykü YALIN,
Çağdaş Tunç ACAR,
Mesude Buse KIZIL
İkinci
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
6
TOBB ETÜ
2010-2011
13 Şubat 2012
Gökhan GEÇER,
Melda ULUBAY,
Emine BOZOKLAR,
Aylin DEMİRCAN
Üçüncü
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
7
Çankaya Üniversitesi
2011-2012
29 Mart 2012
Bahadır ALKAÇ
Birinci
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
8
Çankaya Üniversitesi
2011-2012
29 Mart 2012
Nizameddin TUĞRAL
İkinci
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
9
Çankaya Üniversitesi
2011-2012
29 Mart 2012
Fahri BAŞYILDIZ
Üçüncü
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
10
Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü
2011-2012
18 Haziran 2012
Erdinç Fatih DESTEGÜL
Birinci
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
11
Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü
2011-2012
18 Haziran 2012
Rahmi İZGİ
İkinci
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
12
Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü
2011-2012
18 Haziran 2012
Halil İbrahim ÇAKMAK
Üçüncü
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
13
Düzce Üniversitesi
2011-2012
9 Temmuz 2012
Seyit Ahmet KARA
Birinci
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
14
Düzce Üniversitesi
2011-2012
9 Temmuz 2012
Yusuf ALTUNDAŞ, Sağbetullah MERİÇ
İkinci
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
15
Düzce Üniversitesi
2011-2012
9 Temmuz 2012
Vedat ACAR
Üçüncü
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
16
İstanbul Kültür Üniversitesi
2011-2012
25 Aralık 2012
Beti BÜYÜKDEMİRCİ
Birinci
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
17
İstanbul Kültür Üniversitesi
2011-2012
25 Aralık 2012
Gökberk Ahmet EKİCİ
İkinci
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
18
İstanbul Kültür Üniversitesi
2011-2012
25 Aralık 2012
Ömer Faruk USLU
Üçüncü
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
19
Mehmet Akif Üniversitesi
2011-2012
25 Aralık 2012
Fatma YILDIZ
Birinci
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
20
Mehmet Akif Üniversitesi
2011-2012
25 Aralık 2012
Sümeyye TEKİN
İkinci
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
21
Mehmet Akif Üniversitesi
2011-2012
25 Aralık 2012
Mustafa İŞÇİ
Üçüncü
Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
22
Çankaya Üniversitesi
2012-2013
6 Haziran 2013
Gamze İnci TÜRKOĞLU
Birinci
Ankara OSTİM Hizmet Merkezi Müdürlüğü
23
Çankaya Üniversitesi
2012-2013
6 Haziran 2013
Arif Mert AKÇAKAYA
İkinci
Ankara OSTİM Hizmet Merkezi Müdürlüğü
24
Çankaya Üniversitesi
2012-2013
6 Haziran 2013
Emrah ZAİM
Üçüncü
Ankara OSTİM Hizmet Merkezi Müdürlüğü