KOBİ'leri yenilikçi, rekabetçi, ikiz dönüşüm ve ihracat odaklı bir yapıya kavuşturarak sürdürülebilir bir ekonomik gelecek inşa ediyoruz.

Yerli Siber Güvenlik

Yerli Siber Güvenlik

Ülkemizde veri güvenliği için yerli teknolojik çözümler sunan Arjeta Bilişim, geliştirdiği ürün ve teknolojilerle, 900’den fazla iş ortağına ve 5 binden fazla müşterisine hizmet veriyor

Günümüzün ihtiyaçlarına göre yazılımlarını en güncel hale getirerek sistem güvenliklerini maksimum seviyede tutmayı kendine amaç edinen firma bu doğrultuda Ar-Ge’ye devam ediyor.

Süleyman Demirel Üniversitesi Göller Bölgesi Teknokenti’nde 2014 yılında kurulan Arjeta Bilişim, siber güvenlik alanında faaliyet gösteriyor. Kurumların bilişim altyapıları ile ilgili bütünleşik çözümler üreten firma, geliştirmiş olduğu siber güvenlik ürünlerinin yüzde 100 yerli malı yazılım belgesi bulunuyor.

Yerli Siber Güvenlik Ekosistemi

Ostim’ in ev sahipliğini yaptığı Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi’ nin kurucu üyelerinden olan Arjeta Bilişim, aynı zamanda Siber Güvenlik Kümelenmesi’ nin de üyesi.

Arjita Mühendislik, Mersin Teknopark’ta bulunan antivirüs üreticisi C-Prot firması ile Ar-Ge iş birlikteliği gerçekleştirerek hem teknik hem ticari anlamda başarı sağladı. Entegre ürünleri sayesinde müşteri güvenliğini daha yüksek seviyelere ulaştıran firma, diğer yerli firmalarla da Ar-Ge birlikteliği gerçekleştirmeyi planlıyor.

Neler Yapıyor?

XLOG markaları siber güvenlik ürünleri geliştiren Arjeta Bilişim, geliştirmiş olduğu ana ürün kalemlerini NGFW Firewall ve Layer2 Tünel Haberleşme sistemleri üzerine yapıyor. Bunların yanında yine firmanın sahip olduğu Porsuk markasının da diğer firewall markaları ile uyumlu Layer2 Tünel Sistemi çözümü bulunuyor.

Ar-Ge’ye Devam

Günümüzün ihtiyaçlarına göre yazılımlarını en güncel hale getirerek sistem güvenliklerini maksimum seviyede tutmayı kendine ilke ve amaç edinen firma, Xlog ve Porsuk markalı siber güvenlik ürünlerinin Ar-Ge’sine devam ediyor.

5 Binden Fazla Kişiye Hizmet

Ülkemizde yerli teknolojilerin kullanılması ve veri güvenliğinin gerçek manada sağlanmasını amaçlayan Arjeta Bilişim, KOBİGEL projesi kapsamında 1 milyon TL destek aldı. Global ürünlerin tercihinin azaltılıp ülkemizin cari açığının kendi alanında önüne geçmeyi hedefleyen firma, yurt içinde bugün 900’den fazla iş ortağına ve 5 binden fazla müşterisine hizmet veriyor. Ayrıca Azerbaycan’a da ihracat yapıyor.